ONEMARKET - nábytek a doplňky z Polska a celého světa

ONEMARKET je internetový obchod polského výrobce nábytku, společnosti Grupa Chrobry sp. Z o.o. Společnost působí v Polsku od roku 2010 a je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících společností v oblasti interiérového designu v Polsku v odvětví e-commerce. Obchod ONEMARKET vznikl v roce 2014 a rychle si získal uznání Zákazníků. V Kobyłce u Varšavy je také showroom s expozicí nejnovějších produktů na ploše 300 m2. Je to místo přímých setkání se Zákazníky, kde si můžeme v uvolněné atmosféře popovídat a představit naše produkty.

Prodejna ONEMARKET se vyznačuje především jedinečností nabídky. Několik desítek procent sortimentu tvoří produkty jinde nedostupné. Byly navrženy pro naše vlastní značky s ohledem na prodej převážně na ONEMARKET. Produkty jednotlivých značek se liší designem a určením:

  • Skandica ‒ moderní nábytek nejen ve skandinávském stylu
  • Dancan ‒ nábytek ve stylu glamour
  • Visby ‒ moderní dřevěný nábytek

Hlavním pilířem rozvoje společnosti ONEMARKET je vynikající poradenství a zákaznický servis. V Polsku to dělají pouze kvalifikovaní dekoratéři interiérů, kteří radí s vášní a porozuměním potřebám. V průběhu let se podíleli na výzdobě stovek soukromých domů a bytů, ale i veřejně prospěšných budov: hotelů, penzionů a kanceláří.

Objednávky Zákazníků společnosti ONEMARKET provádí profesionální tým logistů, kteří bezpečně doručují i ​​ty největší balíky do stovek domů v Evropě.

V roce 2022 jsme otevřeli pobočku našeho internetového obchodu v Čechách na ONEMARKET.cz. Nejedná se však o náš debut na českém trhu. Již téměř 10 let úspěšně prodáváme naše produkty prostřednictvím partnerů v Čechách. Nyní jsme se rozhodli oslovit České Zákazníky i přímo, abychom jim ještě efektivněji představili design a funkčnost našeho nábytku.

Postarali jsme se o komfort a pocit bezpečí našich Českých Zákazníků. Veškeré platby jsou prováděny v českých korunách na náš účet v české bance nebo pomocí rychlých online plateb. K dispozici je také platba na dobírku. Produkty zakoupené na ONEMARKET.cz expedujeme z našeho skladu v Polsku a bezpečně doručujeme na adresy našich Zákazníků po celé ČR. Výrobky, které nesplňují očekávání lze bezpečně vrátit do skladu v Čechách. Nemusíte je vracet do Polska!

ONEMARKET tvoří neobyčejní lidé, jejichž posláním je podporovat Zákazníky při plnění jejich snů o jedinečných interiérech. Tuto výzvu v Polsku úspěšně realizujeme již 8 let. Nyní chceme pomoci i našim Českým Zákazníkům!

Kontaktujte nás: info@onemarket.cz

pixel