• Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
  • Vzorník barev dřeva
Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva Vzorník barev dřeva

Vzorník barev dřeva

  • Díky němu budete mít jistotu, že barva nábytku, kterou si vyberete, je ta, kterou hledáte. V případě pozdějšího nákupu nábytku Visby vrátíme náklady na vzorník.
173,00 Kč
Máte nějaké dotazy? Zavolejte nám, rádi odpovíme nebo položte otázku
Ukázky barev dřeva borovice, buk nebo dub

Abychom vám pomohli vybrat správnou barvu vašeho nábytku Visby, nabízíme vzorky mořidel na dřevo, ze kterých je náš nábytek vyroben.

Šablony jsou vyrobeny z borovicového, bukového a dubového dřeva - každý z nich je dostupný ve 4 barvách. Výběrem správného druhu dřeva získáte sadu 4 malých prkének (cca 4 cm x 6 cm x 0,5 cm) s dostupnými barvami. Vzorky jsou splatné, ale v případě pozdějšího nákupu nábytku bude cena odečtena z hodnoty nákupu.

Vzorník obsahuje barvy: přírodní, bílá, ořech, palisandr - na borovicové a bukové dřevo a přírodní lak, přírodní olej, bělený olej, retro olej - na dubové dřevo.

Pozornost! Vynaložili jsme maximální úsilí, abychom zajistili, že prezentované barvy co nejpřesněji odrážejí jejich skutečné barvy. Od těch skutečných se však mohou mírně lišit – je to dáno individuálním nastavením monitoru / displeje a grafické karty i rozmanitostí výbavy a jejich nastavení. Barva se také může lišit v závislosti na individuálních vlastnostech daného kusu dřeva.

Borové dřevo Dostupné barvy moření
Bukové dřevoDostupné barvy moření
Zeptejte se na zboží

Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám svůj dotaz k tomuto zboží. Pokusíme se odpovědět co nejdříve.

Údaje jsou zpracovávány v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jejich odesláním přijímáte její ustanovení.

Pole označená hvězdičkou jsou powinna

názory zákazníků Přečtěte si názory našich zákazníků, kteří si koupi tento výrobek

Abyste mohli hodnotit produkt nebo přidat recenzi, musíte být přihlášeno.

Záleží nám na vašem soukromí

Obchod používá cookies k poskytování služeb v souladu s Ochrana osobních údajů. Ve svém prohlížeči můžete definovat podmínky pro ukládání souborů cookie nebo pro přístup k nim.

Zavři to
pixel